Naši dodavatelé

2Lif

Areaware

Be Cozy

Za touto značkou se skrývá dvojice českých designérů, kteří tvoří pestré kolekce polštářů a bytových doplňků s digitálním potiskem.

Bholu

Bonjour Mon Coussin

Claire Eglizeaud a Paul Moreaudesignérka a grafik z Bordeaux založili značku Bonjour Mon Coussin (v překladu "Dobrý den, můj polštářku") v roce 2007, jako nové a překvapivé pojetí bytového textilu.

Vytvořili celou řadu vzorů a nabízejí je především jako polštáře, ale také kuchařské zástěry, stínidla lamp nebo celou kolekci šperků a textilních kabelek a pouzderPodklady jsou precizně zpracovávané a pečlivě vybírané. Jejich motivy jsou originálníinspirující a pravidelně obměňované ze starých nalezených dokumentů nebo převzaté z jejich světa.
Jejich polštáře jsou jedinečné předměty ručně vyrobené ve Francii. Zvláštní péče je věnována tomu, aby zadní jednobarevný díl odpovídal a barevně korespondoval s přední částí - textilie pro zadní díl polštáře se liší od jednoho k druhému. Od každého motivu tito výtvarníci vyrobí pouze předem určený počet kusů, a tyto se tedy stávají vždy limitovanou edicí.

Značka Bonjour Mon Coussin ukončila na podzim roku 2018 svou činnost, takže tyto originální polštářky jsou skutečně jedny z posledních, které je možné ještě koupit.

Broste

Clayre & Eef

Dakl's

Designer´s Eye

Designer´s Eye, founded in 1997, is a swedish textile design company. You can find our woolen products in upmarket interior decorating shops and designshops all over the world. With a functional approach, we bring color coordinated building system of textiles to the home and office. Our design are contemporary Scandinavian with clean lines and unique patterns. Products range from blankets and pillows to room dividers and table wear in various combinations of color. With an emphasis on quality and design, the collection is a three-time recipient of the Excellent Swedish Design Award.

Eightmood

Esprit

Esprit is one of the world's best-known and most successful lifestyle brands, with collections that provide smart, affordable luxury for a young, high-spending public. Since the introduction of Esprit home, Esprit has turned into a true lifestyle brand offering interior design products of high quality at a fair price.

FabFunky

Francis Jens Spitta

Limitované kolekce polštářů se skutečně vytříbeným designem - od profesora grafického designu z kalifornské univerzity ani nic jiného očekávat nemůžeme.

Koko Company

Další výrobce, který již ukončil svou činnost a tentokrát nám to bylo opravdu velmi líto. Máme posledních několik kousků v doprodeji.

KSNY

Linum

Základní kolekce jednobarevných polštářů z čistých materiálů jako bavlna, len nebo hedvábí. Často jsou kolekce nabízeny v několika formátech a běžné barvy doplňují také sezónní odstíny či letní kolekce jako stvořené přo život na zahradě.

Missoni

Moltex

Morrows

notNeutral

Od značky notNeutral už máme pouze několik polštářů v doprodeji. Společnost se zabývá především dětským nábytkem a  bytovými doplňky a její nabídka polštářů je dnes již téměř nulová.

Pad Concept

Plush Living

Americká společnost Plush Living již téměř čtyři roky neexistuje a my tedy nabízíme posledních několik kusů jejich ůžasných hedvábných polštářků.

Thomas Paul

Typoland

We Love Cushions

Wraptious