Novinky

Přejeme vám snový rok 2021

Hodně štěstí, zdraví a také mnoho snů skutečně splněných a ne jen vylepených na lednici či vašem dream-listu (ať už vypadá sebelépe) do nového roku od nás všech v pillow shopu.

Uplynulý rok byl skutečnou výzvou a chceme říci, že si nesmírně ceníme podpory vás zákazníků i obchodních partnerů. Přejeme vám i sami sobě, aby tento nový rok byl znovu jednodušší, předvídatelnější, o něco férovější a taky jak je naším dobrým zvykem o hodně stylovější a načechranější.

Ať se vám v roce 2021 splní i ty nejodvážnější sny!

Prodloužená chatovací podpora

Rádi vám vycházíme vstříc a ještě radši vám radíme s výběrem polštářků. Protože u nás teď v předvánočním čase nakupujete nejčastěji ve večerních hodinách, rozhodli jsme se prodloužit naší online podporu každý den minimálně do 20:00.

Chatovat s námi můžete jednoduše využitím toho vyskakovacího okénka, které na vás zaútočí po chvíli zevlování na našich stránkách. Jsme online a rádi si s vámi pokecáme nejen o polštářích a dalším sortimentu. Pokud bychom si zrovna všichni odskočili na večeři, odpovíme co nejrychleji po návratu ke strojům a vám přijde odpověď do emailu.

K době podpory pouze v rozmezí běžné pracovní doby se vrátíme znovu se svátky.

Krásné vybírání a nakupování přeje celý tým pillow shopu, aktuálně s hrnky horké čokolády u pusy.

Jezdíme s balíčky "na banditu"

Spousta z nás tvrdí, že milují nové výzvy a nečekané situace. Ale odsud posud. Novou výzvou chápeme spíš nový druh tréninku cross-fitu, než potřebu prioritně chránit zdraví své, svých blízkých a svého týmu.

Ale změna je život, takže po pár dnech lehkého šoku se adaptujeme, vezmeme si roušku nebo aspoň bavlněný šátek a jdeme dál. Dál se zamilovávat do nových kolekcí našich dodavatelů, dál se těšit na nové zboží a dál expedovat vaše objednávky. Jdeme dál s vizí, že “co tě nezabije, to tě posílí” a těšíme se na to, že bude ještě líp.

Po téhle vynucené pauze dost možná přehodnotíme onu nesmyslnou potřebu shonu moderního velkoměsta a stejně jako v těchto dnech budeme expedovat objednávky pouze dvakrát týdně. On totiž polštář není chleba, který byste potřebovali mít doma hned druhý den. A možná, když nebudeme jezdit za přepravní společností s každým zabaleným balíčkem, ale vezmeme jich pár dnech víc současně, možná naše auto vydá méně emisí a spotřebuje méně nafty. A možná je to ta malá změna, která se postará o to, že si naše planeta nebude muset vynucovat další takovéhle pauzy. Kdo ví?

Říct tím chci jediné - stále chceme být ti nejlepší s nejvytříbenější kolekcí designových polštářů na českém a středoevropském trhu, ale chceme být také rozumní a maličko zpomalit. Přecijen náš sortiment k tomu přímo vybízí.

Od března 2020 tedy expedujeme objednávky pouze 2x týdně, ve většině pondělí a čtvrtek. Snad nás chápete a snad vám tohle naše rozhodnutí taky trochu imponuje.

A aktuálně s balíčky jezdíme “na banditu” a snažíme se být co nejrychleji zpátky v bezpečí skladu. Ještě, že není podatelna zásilkovny třeba v bance!

Krásné komplikované jaro a #staysafe

Málem bych zapomněla..

Taky se vám občas stává, že pro spoustu důvodů málem zapomenete na to nejdůležitější? Mně rozhodně ano.

A ne, že by poštovné tady v e-shopu byla ta nejvíc nejdůležitější věc na světě, ale málem jsem zapomněla zdůraznit, že jsme snížili hodnotu objednávky, na které poskytujeme poštovné zdarma. Už ale vím, že co se nezopakuje pětkrát, jako by nezaznělo vůbec. Takže teď tu píšu post na blog a vzápětí mě čeká info na našem Facebooku a pak návrh textu pro newsletter. No a jaká je teda přesně ta skvělá zpráva?

Snížili jsme hodnotu objednávky pro získání poštovného zdarma, a to na částku 2.000,- korun.

Sumu jsme určili podle průměrné hodnoty vašich objednávek a také tak, aby tento krok neměl žádný vliv na cenu našich produktů. Zdražovat se tedy nebude a poštovné zdarma od dvou tisíc se vyhlašuje. A i když vám balíček nepřiveze tahle krásná stará Fordka, ale běžný přepravce kterého jste si vybrali při objednání, věříme, že vám polštáře rozhodně udělají radost. Krásné prázdniny všem! :)

Jedeme na prázdniny!

Protože odpočívat potřebujeme všichni, i když pracujeme s těmi nejvyrelaxovanějšími produkty, jedeme na prázdniny. Proto se dopředu velmi omlouváme, ale v termínu od 7.6.2019 do 20.6.2019 nebudeme expedovat žádné objednávky.

Budeme totiž ležet na pláži.

Všechny balíčky odešleme po návratu, v pátek 21.6.2019.

Děkujeme za pochopení.

Důležité je začít

Jste našimi fanoušky na Facebooku? Pokud ano, asi jste zaznamenali ty úžasné fotky z terasy plné trendových polštářků na luxusním zahradním nábytku..

Závidět ale nemusíte. Jsou to fotografie od našich dodavatelů, kterými promujeme nové kolekce, zatímco naše skutečná firemní zahrada zůstává stále nedostavěná a k podobě jako na zmiňovaných snímcích jí zbývá ještě spousta hodin práce.

Dál tedy máme v plánu vám i sobě posilovat chuť vytvořit kolem sebe úžasné prostředí, ve kterém se bude krásně relaxovat. Dál budeme na Facebook postovat dokonalé fotky a krok za krokem budovat svou vlastní zahradní oázu tak, abychom se už v průběhu letošního léta mohli chlubit fotografiemi vlastními, neméně krásnými jako jsou ty od našich dodavatelů.

Sobě i vám přejeme, ať jde práce od ruky a pro ty, co stále váhají, máme vzkaz:

Důležité je začít.

6 položek celkem