Novinky

Málem bych zapomněla..

Taky se vám občas stává, že pro spoustu důvodů málem zapomenete na to nejdůležitější? Mně rozhodně ano.

A ne, že by poštovné tady v e-shopu byla ta nejvíc nejdůležitější věc na světě, ale málem jsem zapomněla zdůraznit, že jsme snížili hodnotu objednávky, na které poskytujeme poštovné zdarma. Už ale vím, že co se nezopakuje pětkrát, jako by nezaznělo vůbec. Takže teď tu píšu post na blog a vzápětí mě čeká info na našem Facebooku a pak návrh textu pro newsletter. No a jaká je teda přesně ta skvělá zpráva?

Snížili jsme hodnotu objednávky pro získání poštovného zdarma, a to na částku 2.000,- korun.

Sumu jsme určili podle průměrné hodnoty vašich objednávek a také tak, aby tento krok neměl žádný vliv na cenu našich produktů. Zdražovat se tedy nebude a poštovné zdarma od dvou tisíc se vyhlašuje. A i když vám balíček nepřiveze tahle krásná stará Fordka, ale běžný přepravce kterého jste si vybrali při objednání, věříme, že vám polštáře rozhodně udělají radost. Krásné prázdniny všem! :)

Jedeme na prázdniny!

Protože odpočívat potřebujeme všichni, i když pracujeme s těmi nejvyrelaxovanějšími produkty, jedeme na prázdniny. Proto se dopředu velmi omlouváme, ale v termínu od 7.6.2019 do 20.6.2019 nebudeme expedovat žádné objednávky.

Budeme totiž ležet na pláži.

Všechny balíčky odešleme po návratu, v pátek 21.6.2019.

Děkujeme za pochopení.

Důležité je začít

Jste našimi fanoušky na Facebooku? Pokud ano, asi jste zaznamenali ty úžasné fotky z terasy plné trendových polštářků na luxusním zahradním nábytku..

Závidět ale nemusíte. Jsou to fotografie od našich dodavatelů, kterými promujeme nové kolekce, zatímco naše skutečná firemní zahrada zůstává stále nedostavěná a k podobě jako na zmiňovaných snímcích jí zbývá ještě spousta hodin práce.

Dál tedy máme v plánu vám i sobě posilovat chuť vytvořit kolem sebe úžasné prostředí, ve kterém se bude krásně relaxovat. Dál budeme na Facebook postovat dokonalé fotky a krok za krokem budovat svou vlastní zahradní oázu tak, abychom se už v průběhu letošního léta mohli chlubit fotografiemi vlastními, neméně krásnými jako jsou ty od našich dodavatelů.

Sobě i vám přejeme, ať jde práce od ruky a pro ty, co stále váhají, máme vzkaz:

Důležité je začít.

3 položek celkem