Jezdíme s balíčky "na banditu"

Spousta z nás tvrdí, že milují nové výzvy a nečekané situace. Ale odsud posud. Novou výzvou chápeme spíš nový druh tréninku cross-fitu, než potřebu prioritně chránit zdraví své, svých blízkých a svého týmu.

Ale změna je život, takže po pár dnech lehkého šoku se adaptujeme, vezmeme si roušku nebo aspoň bavlněný šátek a jdeme dál. Dál se zamilovávat do nových kolekcí našich dodavatelů, dál se těšit na nové zboží a dál expedovat vaše objednávky. Jdeme dál s vizí, že “co tě nezabije, to tě posílí” a těšíme se na to, že bude ještě líp.

Po téhle vynucené pauze dost možná přehodnotíme onu nesmyslnou potřebu shonu moderního velkoměsta a stejně jako v těchto dnech budeme expedovat objednávky pouze dvakrát týdně. On totiž polštář není chleba, který byste potřebovali mít doma hned druhý den. A možná, když nebudeme jezdit za přepravní společností s každým zabaleným balíčkem, ale vezmeme jich pár dnech víc současně, možná naše auto vydá méně emisí a spotřebuje méně nafty. A možná je to ta malá změna, která se postará o to, že si naše planeta nebude muset vynucovat další takovéhle pauzy. Kdo ví?

Říct tím chci jediné - stále chceme být ti nejlepší s nejvytříbenější kolekcí designových polštářů na českém a středoevropském trhu, ale chceme být také rozumní a maličko zpomalit. Přecijen náš sortiment k tomu přímo vybízí.

Od března 2020 tedy expedujeme objednávky pouze 2x týdně, ve většině pondělí a čtvrtek. Snad nás chápete a snad vám tohle naše rozhodnutí taky trochu imponuje.

A aktuálně s balíčky jezdíme “na banditu” a snažíme se být co nejrychleji zpátky v bezpečí skladu. Ještě, že není podatelna zásilkovny třeba v bance!

Krásné komplikované jaro a #staysafe

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení