Jezdíme s balíčky "na banditu"

Spousta z nás tvrdí, že milují nové výzvy a nečekané situace. Ale odsud posud. Novou výzvou chápeme spíš nový druh tréninku cross-fitu, než potřebu prioritně chránit zdraví své, svých blízkých a svého týmu.

Ale změna je život, takže po pár dnech lehkého šoku se adaptujeme, vezmeme si roušku nebo aspoň bavlněný šátek a jdeme dál. Dál se zamilovávat do nových kolekcí našich dodavatelů, dál se těšit na nové zboží a dál expedovat vaše objednávky. Jdeme dál s vizí, že “co tě nezabije, to tě posílí” a těšíme se na to, že bude ještě líp.

Po téhle vynucené pauze dost možná přehodnotíme onu nesmyslnou potřebu shonu moderního velkoměsta a stejně jako v těchto dnech budeme expedovat objednávky pouze dvakrát týdně. On totiž polštář není chleba, který byste potřebovali mít doma hned druhý den. A možná, když nebudeme jezdit za přepravní společností s každým zabaleným balíčkem, ale vezmeme jich pár dnech víc současně, možná naše auto vydá méně emisí a spotřebuje méně nafty. A možná je to ta malá změna, která se postará o to, že si naše planeta nebude muset vynucovat další takovéhle pauzy. Kdo ví?

Říct tím chci jediné - stále chceme být ti nejlepší s nejvytříbenější kolekcí designových polštářů na českém a středoevropském trhu, ale chceme být také rozumní a maličko zpomalit. Přecijen náš sortiment k tomu přímo vybízí.

Od března 2020 tedy expedujeme objednávky pouze 2x týdně, ve většině pondělí a čtvrtek. Snad nás chápete a snad vám tohle naše rozhodnutí taky trochu imponuje.

A aktuálně s balíčky jezdíme “na banditu” a snažíme se být co nejrychleji zpátky v bezpečí skladu. Ještě, že není podatelna zásilkovny třeba v bance!

Krásné komplikované jaro a #staysafe