Povlak polštáře Teen

Neohodnoceno

Polštář Teen je další z úžasné kolekce Pets Rock, kde jsou zvířecí miláčkové nastylizováni do podoby lidských hvězd a osobností. Ne omylem vám proto tenhle polštář připomíná jednoho zpěváka.

1 050 Kč
Skladem (2 ks)

Povlak polštáře Teen je další z úžasné kolekce Pets Rock, kde jsou zvířecí miláčkové nastylizováni do podoby lidských hvězd a osobností. Ne omylem vám proto tenhle polštář připomíná jednoho zpěváka, který prorazil už jako malý kluk a postupně si podmaňuje i dospělé publikum, protože Justin zkrátka umí. Náš britský výrobce těchto polštářků deklaruje, že zvářítka jsou fotografována v jejich domovech a až následně digitálně dooblečena do kostýmu osobnosti a žádné tedy není při focení nijak trápeno. My mu věříme a tak tuto Pet Rock kolekci nabízíme i vám.

Rozměr 45 x 45 cm a zapínání na zip. Nabízíme jako samotný povlak polštáře. Dekor je digitálně tištěn a je pouze na přední straně, zadní strana je béžová. Pro  potisk jsou použity ty nejkvalitnější inkousty, které zaručují živé  barvy i po opakovaném praní.

Možno prát v pračce na 30°C. Vyrobeno ve Velké Británii.

Podívejte se na další produkty z kolekce Pets Rock.

Kód Kód: WL16PR070
Jméno značky: We Love Cushions
Kategorie: Dětské
Rozměr: 45 x 45 cm
Materiál: polyester
Výplň: bez
Zapínání: zip
Tvar: čtverec
Barva: fialová
Styl: moderní